Sözcü Plus Giriş

Rihanna’dan ‘bebek’ sinyali!

Ünlü şarkıcı Rihanna, Vogue dergisine verdiği röportajda özel hayatı, kariyeri ve geleceğine dair açıklamalarda bulundu.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:00, 04/05/2018
Rihanna’dan ‘bebek’ sinyali!

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, Vogue dergisinin haziran sayısına kapak oldu. Mert Alaş ve Mac Piggott’un objektifine pozlar veren 30 yaşındaki şarkıcı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Son dönemde aldığı kilolarla ilgili konuşan Rihanna, sosyal medyada yapılan yorumlara kulak asmadığını söylerken, “Artık 20’li yaşlarında bir kız değilim. Victoria’s Secret modeli gibi görünmek gibi bir çabam da yok. Vücudumun her haliyle mutluyum” dedi.

rihanna-vogue-3

Müzik kariyerinde sessizliğe bürünmesiyle ilgili de konuşan Barbadoslu şarkıcı, bu durumun sevgilisi Suudi milyarder Hassan Jameel’la ilgisi olduğunu itiraf etti. Güzel giden bir ilişkileri olduğunu belirten şarkıcı, Jameel’la daha fazla zaman geçirebilmek için müzik dünyasından uzaklaştığını söyledi.

rihanna-vogue-2

Bir gün bebek sahibi olmak istediğini de söyleyen Rihanna, 30 yaşına girdikten sonra doğurganlıkla ilgili daha fazla düşünmeye başladığını ve yumurtalarını dondurabileceğini vurguladı.

Yayınlanma Tarihi:09:58,