Sözcü Plus Giriş

Rihanna’nın aynı kopyası: Tüm dünya bu kadını konuşuyor

Grammy ödüllü Barbadoslu şarkıcı Rihanna'ya tıpatıp benzeyen manken Renee Kujur görenleri şaşkına çeviriyor. Hindistan'da yaşayan genç kadın, sosyal medya hesaplarından Rihanna ile olan benzerliğini paylaştı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 11:05, 06/07/2018
Rihanna’nın aynı kopyası: Tüm dünya bu kadını konuşuyor

Hindistan’ın Chhattisgarh kentinde yaşayan Renee Kujur, magazin basınının gündeminde… Genç mankene olan ilginin sebebi ise Grammy ödüllü Barbadoslu şarkıcı Rihanna’ya olan benzerliği. Son dönemde katıldığı çekimlerde dikkatleri üzerine çeken Kujur hakkında Hindustan Times gazetesi, kapsamlı bir dosya hazırladı.

rihannaa-gazete

Açık tenli mankenlere daha çok şans tanınan ülkede, manken olarak çalışmaya başladığında oldukça zorlandığını söyleyen Kujur, “Genelde fotoğrafçılar, makyaj yapan kişilere daha açık tenli makyaj yapmaları konusunda uyarılarda bulunuyor ve daha sonra çok ciddi bir şekilde fotoşop yapıyorlar” dedi.

rihanna-rene

Fakat sektör içerisinde kısa zamanda adı Rihanna ile aynı cümlede sık sık geçince şöhrete kavuşan Kujur, sosyal medya hesabını da değiştirdi. Instagram’da “badgalriri” kullanıcı adına sahip olan Rihanna’ya özenen Kujur, Instagram hesabını, “badgalrene” olarak değiştirdi.

rene-ekan