Sözcü Plus Giriş

Başbakan Yıldırım da ‘Tamam’ dedi

Başbakan Binali Yıldırım, Tunceli'deki mitinginde, “Allah sizden razı olsun, maşallah, Tunceli bu sefer 'tamam' diyor tamam… 'Bu iş oldu' diyor, hayırlı uğurlu olsun" dedi.

null
Güncellenme: 05:40, 16/06/2018
Başbakan Yıldırım da ‘Tamam’ dedi

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından Başbakan Binali Yıldırım’ın Tunceli’deki mitingde, “Bu sefer Tamam mı diyoruz” demesi dikkat çekti.

 

Tunceli’deki konuşması sırasında şaşırtan ifadeler kullanan Yıldırım, Tuncelilere ‘Tamam mı?’ diye seslendi. Yıldırım, “Kalkınma için, yükselme için durmak yok yola devam. Allah sizden razı olsun, maşallah, Tunceli bu sefer ‘tamam’ diyor tamam… ‘Bu iş oldu’ diyor, hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

İlginizi ÇekebilirBaşbakan Binali Yıldırım mitinge katılanlara sordu: TAMAM mı?Başbakan Binali Yıldırım mitinge katılanlara sordu: TAMAM mı?

AĞRI’DAKİ MİTİNGDE DE DEMİŞTİ

Başbakan Yıldırım 6 Haziran’da Ağrı’da düzenlediği mitingde de ‘tamam mı?’ diye sormuştu. Yıldırım konuşması sırasında, “Hemşehriniz olarak sizden güçlü bir destek bekliyorum Ağrı, Tamam mı?” demiş, Başbakan'ı dinlemek için orada bulunanlar ise ‘TAMAM' diye cevap vermişti.

“MİLLETİMİZ ‘TAMAM’ DERSE ÇEKİLİRİZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından muhalefet kanadında başlayan ‘TAMAM’ kampanyası kısa sürede dünya gündemine oturmuştu.

Yayınlanma Tarihi:21:50,