Sözcü Plus Giriş

CHP’li Böke’den dikkat çeken yerel seçim açıklaması!

Usta gazeteci Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nda konuşan CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, yerel seçimlerin önemine değindi. Böke, "Bu sandıktan Cumhuriyeti ayağa kaldıracağız" dedi.

Sozcu.com.tr
23:28 -

CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, Türkiye'nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programına konuk oldu.

İLGİLİ HABERNevşin Mengü: İç Anadolu'da insanların zamlardan haberi yokNevşin Mengü: İç Anadolu'da insanların zamlardan haberi yok

2019’da yapılacak olan yerel seçimlerin yeni bir Türkiye için iyi bir fırsat olduğunu ifade eden Böke, “Bizler olduğumuz il ve ilçelerde sadece yerele dair oy kullanmayacağız. Bu rantçı düzeni yerelden başlatarak Türkiye’ye dayatan AKP anlayışının karşısına, halkçı bir anlayışla, eşitlikçi bir Türkiyeyi inşa etme fırsatı olarak bu sandıkta yeni Türkiye hikayesini yazacağız. Bu sandıktan Cumhuriyeti ayağa kaldıracağız” dedi.

İLGİLİ HABERUğur Dündar: Kul hakkı yiyenlerden daha çok dindarızUğur Dündar: Kul hakkı yiyenlerden daha çok dindarız7 9 3

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 23:41 07.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more