Reklamsız Sözcü

CHP’li İnce, oğlunun köy düğününde böyle oynamıştı

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin oğlunun düğününde oynayışı sosyal medyada en çok paylaşılan videolar arasına girdi.

android-time 11:40 4 Mayıs 2018
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin oğlunun düğününde oynayışı sosyal medyada en çok paylaşılan videolar arasına girdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 24 Haziran seçimleri için Cumhurbaşkanı adayı olarak Yalova Milletvekili Muharrem İnce’yi açıkladı. İnce, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylık açıklamasının ardından kürsüye gelerek vatandaşlara seslendi. Muharrem İnce’nin konuşması sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Sosyal medyada da büyük ilgi gören paylaşımlardan biri de Muharrem İnce’nin 25 Eylül 2017’de oğlu Salih Arda İnce’nin düğününde oynadığı zeybek havası oldu.

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin oğlu Salih Arda İnce ile Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar´ın kızı İdil Göknil Işıklar için Yalova’nın Elmalık Köyü’nde ‘Selanik usulü’ köy düğünü yapılmış, Elmalık Köyü’ndeki düğüne, siyaset, sanat ve iş dünyasından davetliler katılmıştı.

İLGİLİ HABERMuharrem İnce, CHP rozetini Kılıçdaroğlu'na teslim ettiMuharrem İnce, CHP rozetini Kılıçdaroğlu'na teslim ettiİLGİLİ HABERCHP'de Muharrem İnce resmen Cumhurbaşkanlığına aday gösterildiCHP'de Muharrem İnce resmen Cumhurbaşkanlığına aday gösterildi

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

Son güncelleme: android-time 11:4104.05.2018
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more