Sözcü Plus Giriş

Çıray TBMM’de sordu: SÖZCÜ’ye dava nereden çıktı?

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Türkiye’de son 16 yılda ‘asla olmaz’ denilen her şeyin olduğunu belirterek, ''SÖZCÜ'ye dava açılması da bunlara bir örnek'' dedi.

Sözcü Ankara
Güncellenme: 00:13, 22/12/2018

Çıray TBMM’de bütçe teklifi üzerinde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bir düşünün, bu memleketin Genelkurmay Başkanı, terör örgütü başkanı olmaktan tutuklandı. Bir düşünün, bu ülkenin bir başka Genelkurmay Başkanı’nın başına silah dayandı. Hadi bunlar kanlı, dinbaz hıyanet çetesinin yargıyı tamamen 12 Eylülle ele geçirmiş olmasının bir sonucuydu. Peki, şimdi, SÖZCÜ'nün hedefe konduğu dava nereden çıktı ? Emin Çölaşan ile Necati Doğru gibi bu memleketin sadık evlatlarına FETÖ'cü davası nereden çıktı? Bütün bunları gördükten sonra Meclis televizyonunun kapatılıp kapatılmayacağı konusunda emin misiniz?”

İlginizi ÇekebilirSözcü'nün FETÖ'cü olduğuna kimse inanmıyor!Sözcü'nün FETÖ'cü olduğuna kimse inanmıyor!İlginizi ÇekebilirMilliyet yazarından SÖZCÜ yorumu: Vallahi ayıp, billahi günahMilliyet yazarından SÖZCÜ yorumu: Vallahi ayıp, billahi günahİlginizi ÇekebilirSedat Ergin: ''Sözcü gazetesi de FETÖ'cülükle suçlanınca...''Sedat Ergin: ''Sözcü gazetesi de FETÖ'cülükle suçlanınca...''İlginizi ÇekebilirCHP'li Erbay: Sözcü'ye yönelik proje bir dava açılmıştırCHP'li Erbay: Sözcü'ye yönelik proje bir dava açılmıştırİlginizi ÇekebilirAnkara Barosu'ndan SÖZCÜ'ye destekAnkara Barosu'ndan SÖZCÜ'ye destek
Yayınlanma Tarihi:19:09,