Çıray TBMM’de sordu: SÖZCÜ’ye dava nereden çıktı?

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Türkiye’de son 16 yılda ‘asla olmaz’ denilen her şeyin olduğunu belirterek, ''SÖZCÜ'ye dava açılması da bunlara bir örnek'' dedi.

Çıray TBMM’de bütçe teklifi üzerinde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bir düşünün, bu memleketin Genelkurmay Başkanı, terör örgütü başkanı olmaktan tutuklandı. Bir düşünün, bu ülkenin bir başka Genelkurmay Başkanı’nın başına silah dayandı. Hadi bunlar kanlı, dinbaz hıyanet çetesinin yargıyı tamamen 12 Eylülle ele geçirmiş olmasının bir sonucuydu. Peki, şimdi, SÖZCÜ'nün hedefe konduğu dava nereden çıktı ? Emin Çölaşan ile Necati Doğru gibi bu memleketin sadık evlatlarına FETÖ'cü davası nereden çıktı? Bütün bunları gördükten sonra Meclis televizyonunun kapatılıp kapatılmayacağı konusunda emin misiniz?”

Sözcü'nün FETÖ'cü olduğuna kimse inanmıyor! İlginizi Çekebilir Sözcü'nün FETÖ'cü olduğuna kimse inanmıyor! Milliyet yazarından SÖZCÜ yorumu: Vallahi ayıp, billahi günah İlginizi Çekebilir Milliyet yazarından SÖZCÜ yorumu: Vallahi ayıp, billahi günah Sedat Ergin: ''Sözcü gazetesi de FETÖ'cülükle suçlanınca...'' İlginizi Çekebilir Sedat Ergin: ''Sözcü gazetesi de FETÖ'cülükle suçlanınca...'' CHP'li Erbay: Sözcü'ye yönelik proje bir dava açılmıştır İlginizi Çekebilir CHP'li Erbay: Sözcü'ye yönelik proje bir dava açılmıştır Ankara Barosu'ndan SÖZCÜ'ye destek İlginizi Çekebilir Ankara Barosu'ndan SÖZCÜ'ye destek

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...