e-Devlet askerlik yeri sorgulama: 98/3 askerlik yerleri açıklandı

98/2 dönem askere gidecek olanlar askerlik yerleri ne zaman açıklanacak merak ediyordu. Askerlik yerleri e-Devlet üzerinden açıklandı. 2018 Ağustos celp dönemi askerlik yerlerini haberimizde yer alan e-Devlet linki aracılığı ile sorgulayabilirsiniz.

e-Devlet askerlik yeri sorgulama: 98/3 askerlik yerleri açıklandı

Askerlik yerlerinin e-Devlet üzerinden açıklanması ile askere gidecek gençler “Yedek Subay Sınıflandırma Sonucu Sorgulama” veya “Er Sınıflandırma Sonucu Sorgulama” butonlarından askerlik yapacağı birliğe kolayca ulaşabilecek. İşte askerlik yerleri sorgulama ekranı…

ASKERLİK YERLERİ AÇIKLANDI!

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından, msb.gov.tr resmi internet sitesi aracılığıyla askerlik yerlerinin açıklandığını duyurdu. Aşağıdaki linkten askerlik yerlerini sorgulayabilirsiniz.

ASKERLİK YERİ VE DURUM BELGESİ SORGULAMA

askerlik-yerleri-iha

E-DEVLET ŞİFRENİZİ ÜCRETSİZ NASIL YENİLEYEBİLİRSİNİZ?

e-Devlet Şifrenizi unutursanız yeniden temin etmek için PTT şubelerine başvurmak zorunda değilsiniz. Eğer daha önce kullanıcı profilinize cep telefonu bilginizi tanımladıysanız, şifrenizi kendi kendinize ücretsiz olarak yenileyebilirsiniz. Şifre yenileme işlemini bu adresten gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca e-imza, mobil imza ve https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/Banka-Giris adresini kullanarak internet bankacılığı ile şifre yenileme işlemi yapabilirsiniz.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...