Sözcü Plus Giriş

Gaga Bulut hakkında merak edilenler… Gaga Bulut kimdir, gerçek adı ne?

Gaga Bulut hakkında birçok soru merak edilmeye başlandı. Gaga Bulut’un gerçek adı ne sorusu da cevap aranan sorular arasında. Gaga Bulut’un gerçek adı ne sorusu da cevap aranan sorular arasında. İşte Gaga Bulut hakkında detaylar...

09:32 -
Gaga Bulut hakkında merak edilenler… Gaga Bulut kimdir, gerçek adı ne?

İzmir’de yaşayan sosyal medya fenomeni Gaga Bulut aslen nereli ve kaç yaşındadır? Kullandığı ”Gaga Bulut” lakabıyla tanınırlık kazanan Youtuber Bulut Aktuğ’un tutuklanarak gözaltına alındığının bilgisine ulaşıldı. İzmir’de ikamet eden eden ve burada popüler video platformu olan Youtube videoları yükleyerek tanınırlık kazanan Gaga Bulut kimdir?

gaga-bulut-hayati-nereli

GAGA BULUT KİMDİR?

Güvenlik güçlerinin harekete geçerek İzmir'de düzenlediği operasyon sonrası yakalayarak tutuklayan Gaga Bulut 21 yaşındadır. Aslen Van’lı olduğu bilinen Gaga Bulut, sakıncalı ve genel ahlaka aykırı video yayınlaması nedeniyle İzmir Başsavcılığı'nın verdiği talimatla birlikte gözaltına alındı. Popüler video platformu Youtube'da 184 bini aşkın takipçiye sahip Gaga Bulut, ekipler tarafından İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü ve sevk edildiği adliyede Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklandı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more