Sözcü Plus Giriş

İşte kimin küçüklüğü sorusunun yanıtı…

Sosyal medyada son zamanlarda kasıp kavuran Hadi bu akşam 19.30'da resimli yarışmayla takipçileriyle buluşacak. Hadi Instagram hesabından yayınlandığı resimde yer alan kişinin kimin küçüklüğü olduğunu takipçilerine sordu. İşte Hadi (19.30) resimli ipucu sorusunun cevabı...

Güncellenme: 00:21, 05/08/2019
İşte kimin küçüklüğü sorusunun yanıtı…

Hadi bu akşam Resimli Yarışma'yla 19:30'da! Yarışseverler ve Hadi bu akşam eğlence ve tahmin yarışmasında hem ‘'Kimin Küçüklüğü'' hem de ‘'Bil Bakalım'' ile birlikte olacak. Yakınlaştırılmış görsellerin bütün halini ve ünlülerin küçüklüklerini bakalım bu hafta kimler tahmin edebilecek.

HADİ RESİMLİ İPUCU SORUSUNUN CEVABI

LEVENT KIRCA

hadi-resimli-yarisma

LEVENT KIRCA KİMDİR?

Levent Kırca (28 Eylül 1950, Samsun – 12 Ekim 2015, İstanbul), Türk komedyen, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Aydınlık Gazetesi yazarlığı ve Vatan Partisi’nin Merkez Yürütme Kurulu üyeliği yapmıştır. Sanatçının ikisi ilk eşinden, ikisi de Oya Başar’dan olan 4 çocuğu vardır. 33. Türkiye Hükûmeti’nde Kültür Bakanlığı’nın tavsiyesiyle verilmeye başlanan Devlet Sanatçısı unvanına 1998’de lâyık görülen sanatçının bu unvanı 63. Türkiye Hükûmeti tarafından geri alınmıştır. Ünlü sanatçı 2015’te hayata gözlerini yummuştur.

Yayınlanma Tarihi:18:41,