Sözcü Plus Giriş

Hadi ipucu sorusu yayınlandı! Tarzan filminde Jane karakterini kim canlandırdı? Hadi ipucu 8 Aralık…

Hadi ipucu sorusu belli oldu. Hadi bilgi yarışması bugün yayınlanacak soruları ile sinema severleri keyiflendirecek. Bugün Hadi ipucu sorusu "Tarzan filminde Jane karakterini kim canlandırıyor" oldu. Bugün bütün soruları doğru yanıtlayan yarışmacılar 30 bin liralık büyük ödülün de sahibi olacak. İşte, 8 Aralık Hadi ipucu sorusu cevabı...

18:22 -
Hadi ipucu sorusu yayınlandı! Tarzan filminde Jane karakterini kim canlandırdı? Hadi ipucu 8 Aralık…

Hadi yarışması 8 Aralık günü saat 20:30'da yayınlanacak. Heyecanla beklenen yarışma öncesinde, Hadi ipucu araştırılıyor. Yarışmacılar 30 bin lira büyük ödülüü yarışmayı beklemeye başladı. Hadi ipucu sorusu Instagram hesabından paylaşıldı. Hadi yarışması ipucu sorusu, “Tarzan’ın vazgeçilmez aşkı Jane karakterini hangi oyuncu canlandırıyor” oldu. Peki sinema severler tarafından yakında bilinen Tarzan karakterinin gişe rekorları kıran filminde kadın başrol oyuncu olan Jane kimdir? İşte, Hadi ipucu sorusu…

HADİ İPUCU SORUSU

Soru: Tarzan filminde Jane karakterini kim canlandırıyor?

Yanıt: Tarzan filminde Jane karakterini canlandıran oyuncu Margot Robbie canlandırıyor.

tarzan

TARZAN HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Beraber büyüdüğü Çita ile ormanlarda hüküm süren Tarzan'ın hikayesi ilk olarak 1912'de Maymunların Tarzanı adlı romanla ortaya çıkmış ve daha sonra 23 devamı daha yazılmıştır.

Tarzan gemideki isyancılar tarafından Afrika sahillerinde ıssız bir bölgeye bırakılmış İngiliz bir Lord ve Lady'nin oğullarıdır. O henüz bebek iken anne ve babası ölmüş ve onu bilimsel olarak tanımlanmamış bir maymun türünün üyeleri yetiştirmiştir. Kala onun maymun annesidir. Tarzan (beyaz adam) onun maymun alemi ismidir; İngilizce ismi ise Clayton, Lord Greystoke'dur. Genç bir adam olduğunda, Jane ile tanışır, ve Jane Baltimore'ye döndüğünde gerçek aşkını bulmak için ormanı terk eder.

Tarzan ve Jane evlenirler, ve bir süre İngilterede yaşarlar. Bir oğulları, Jack, olur ve bir maymun ismi olan Korak adını alır. Tarzan uygarlığın ikiyüzlülüğü karşısında dayanamaz ve Jane'le birlikte Afrikaya dönerler ve orada ölümsüzlüğe erişerek halen yaşarlar.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 18:52 08.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more