Sözcü Plus Giriş

Cuma mesajları 9 Kasım: Resimli, en güncel ve en anlamlı cuma mesajları…

Cuma mesajları ile selamlaşın ve mübarek cuma gününün sevinci birlikte paylaşın. Müslümanların bayramı olan cuma günü için özel olarak hazırlanmış Cuma mesajları haberimizde. En güzel resimli Cuma mesajları arasından seçtiklerinizi sosyal medyadan sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. İşte en güzel yazılı ve resimli cuma mesajları, sözleri ve duaları...

23:39 -
Cuma mesajları 9 Kasım: Resimli, en güncel ve en anlamlı cuma mesajları…

Hayırlı cumalar… Bir cuma gününe daha eriştik. Milyonlarca inançlı vatandaşımız bu kutsal cuma gününü sevdikleriyle paylaşmak istiyor. Bizler de sizler için en güzel cuma mesajları, en anlamlı Cuma mesajları ve resimli cuma mesajlarını derledik. İşte birbirinden güzel cuma mesajları…

EN GÜZEL VE EN ANLAMLI CUMA MESAJLARI

  • Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu Cumalar dilerim.
  • Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı Cumalar dilerim.
  • Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!
cuma-1-shutterstock-1
  • Rabbim, yarar getirmeyen bilgiden, korkmayan kalpten, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, açlıktan ki o kötü bir arkadaştır hıyanettenki o ne kötü sırdaştır tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, kocamaktan, ezel-i ömre döndürülmekten, Deccal fitnesinden kötülüğünden, kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden Sana sığınırım.
  • Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun.
  • Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı Cumalar dilerim.
cuma-4-shutterstock-1
  • Dün geçti yarın da henüz gelmedi. Dün için yapacak bir şey yok. Yarına sağ çıkacağımız belli değil. Bugün Cuma kıymetini bil.
  • Yeni gün ülkemize barış, sevgi, huzur ve kardeşlik getirsin. Bu cuma yeniden birliğimize, dirliğimize, bütünlüğümüze vesile olsun. Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun.
  • Rablerinden korkanlar bölük bölük cennete sevk edilmektedir. Nihayet oraya vardıklarında kapıları açılır ve bekçileri onlara: Selam sizlere ne hoşsunuz; ebedi olarak içinde kalmak üzere haydi girin oraya derler. Hayırlı Cumalar.
Son güncelleme: 09:14 09.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more