İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray: Tüm delegeler, başkanlık divanı ve divan kurulunun ortak adayı Akşener’dir

İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray, "Tüm delegeler, başkanlık divanı ve divan kurulunun ortak adayı Akşener'dir" dedi.

İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray: Tüm delegeler, başkanlık divanı ve divan kurulunun ortak adayı Akşener’dir

Çıray, İYİ Parti Genel Merkezinde yapılan Başkanlık Divanı Toplantısı sonrasında gazetecilerin sorularını cevapladı.

Aday gösterilecek kişiye, ‘Sizi aday gösterelim mi? şeklinde sorulmayacağını belirten Çıray, “Tüm delegeler, başkanlık divanı ve divan kurulunun ortak adayı Akşener’dir. Sayın Akşener aynı zamanda şu an halen partinin genel başkanı. Dolayısıyla kendisine yürüyen kurultay süreciyle ilgili bilgiler verdik ve kurultaya hazırız.” diye konuştu.

Son dakika... İYİ Parti'de sıcak saatler: Meral Akşener 'kurultay' dedi İlginizi Çekebilir Son dakika... İYİ Parti'de sıcak saatler: Meral Akşener 'kurultay' dedi

Akşener’in adaylık teklifini kabul edip etmediğine ilişkin bir soru üzerine Çıray, “Biz, beyanda bulunduk. Bu konuyu hiç tartışmadık. Memleket meselelerini, Türkiye’nin ekonomisinin geleceğini, dış politikasının geleceğini konuştuk.” ifadelerini kullandı.

Koray Aydın'dan büyük gaf! İlginizi Çekebilir Koray Aydın'dan büyük gaf!

Çıray, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kurultaya katılımına ilişkin bir soru üzerine ise Akşener’in davet edileceğini ve partinin ortak adayı olduğunu kaydetti.

AA

Bahçeli'den Aydın'ın gafıyla ilgili açıklama İlginizi Çekebilir Bahçeli'den Aydın'ın gafıyla ilgili açıklama

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...