Sözcü Plus Giriş

Son depremler: Ege’nin kuzeyi sallandı, Balıkesir ve Çanakkale güne depremle uyandı…

Bu sabah Kuzey Ege güne depremle uyandı, Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde gerçekleşen depremin büyüklüğü Kandilli Rasathanesi tarafından 4.1 olarak belirlendi. İşte Çanakkale, Balıkesir ve civar illerde hissedilen deprem hakkında detaylar...

09:04 -
Son depremler: Ege’nin kuzeyi sallandı, Balıkesir ve Çanakkale güne depremle uyandı…

Balıkesir ve Çanakkale sallandı! Son depremler vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü depremin bugün saat 07.53’te, yerin 8.3 kilometre derinliğinde Hamidiye Köyü’nde kaydedildiğini açıkladı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ise depremin 4.0 büyüklüğünde ye yerin 7.01 kilometre derinliğinde meydana geldiğini bildirdi. Deprem sabah uyanan Sındırgı ve çevresinde oturanların korkmasına neden oldu. Deprem ilk tespitlere göre hasara yol açmadı.

Geçtiğimiz günlerde de Balıkesir Erdek’te 4.1 büyüklüğünde deprem meydana gelmiş, AFAD’dan verilen bilgiye göre deprem yerin 7.1 kilometre derinliğinde gerçekleşmişti.

SON DEPREMLER

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

 

İLGİLİ HABER2018'de 20 büyük deprem olakcak2018'de 20 büyük deprem olakcak

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 11:13 04.01.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more