Usta gazeteci Dündar’dan TRT’ye sert tepki

Usta gazeteci Uğur Dündar Halk Arenası'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın TRT'ye yönelik açıklamalarına ağır eleştirilerde bulundu. sozcu.com.tr'de yer alan bir haberi örnek gösteren Dündar, "Ben milletin TRT'si diyemiyorum. Milletin vergileriyle yayın yapıyor ama milletin gerçekleri öğrenmesi için değil iktidara yaranmak için yayın yapıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin TRT hakkında söylediği sözlere Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, “CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, TRT'nin mitinglerini vermediğini iddia ediyor ve bu gerekçeyle de TRT'yi hedef alıyor ve hatta TRT'yi tehdit ediyor” dedi.

Son Dakika... İnce Afyonkarahisar'dan seslendi: Bunları 15 günde bu hale getirdim İlginizi Çekebilir Son Dakika... İnce Afyonkarahisar'dan seslendi: Bunları 15 günde bu hale getirdim 3

TRT’nin yayınları kesmediğini de iddia eden Bozdağ’ın bu açıklamalarına duayen gazeteci Uğur Dündar canlı yayında tepki gösterdi.

Halk Arenası Burdur'da! İlginizi Çekebilir Halk Arenası Burdur'da!

“TRT İKTİDARA YARANMAK İÇİN YAYIN YAPIYOR”

Dündar, sozcu.com.tr’de yayınlanan Meral Akşener haberini hatırlatarak, “Bakın ne diyor Bozdağ, TRT yayınları sürekli veriyor, hiçbir zaman kesmiyor. Hatta TRT’yi tehdit ettiği bölümü dahi yayınlıyor diyor. Ama ne oluyor. Şimdi ben size SÖZCÜ’nün web sayfasından son manşeti okuyorum. Bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, tam Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan söz ettiği sırada TRT yayını kesiyor. Yani tekzip Muharrem İnce’den değil bizzat AKP’nin TRT’sinden geliyor. Ben milletin TRT’si diyemiyorum. Milletin vergileriyle yayın yapıyor ama milletin gerçekleri öğrenmesi için değil iktidara yaranmak için yayın yapıyor” ifadelerini kullandı.

Akşener'in mitingine bağlanan TRT, Erdoğan eleştirilince yayını kesti! İlginizi Çekebilir Akşener'in mitingine bağlanan TRT, Erdoğan eleştirilince yayını kesti! 2 45

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...