Yılbaşı tatili kaç gün? 31 Aralık Pazartesi 2018 resmi tatil mi? Yarın okul var mı?

31 Aralık Pazartesi gününü 1 Ocak Salı'ya bağlayan gece tüm dünyada 2019 yılı neşe içinde karşılanacak. Kimileri çoktan bir partiye dahil oldu, kimileri güzel bir mekanda yerini ayırttı, kimileri ise evdeki hazırlıklarına devam ediyor. Yeni yılın ilk günü ülkemizde resmi tatil olarak kabul ediliyor. Peki 31 Aralık Pazartesi günü resmi tatil mi? İşte merak edilen sorunun cevabı...

Yılbaşı tatili kaç gün? 31 Aralık Pazartesi 2018 resmi tatil mi? Yarın okul var mı?

Acısıyla tatlısıyla 2018 yılı geride kalıyor. Kimi geçen bir yılın muhasebesini yaparken kimileri ise yeni bir yılı en güzel şekilde karşılamak için hazırlıklara başladı. 31 Aralık Pazartesi akşamı için planlar yapılırken merak edilen soru ise hangi günlerin resmi tatil olduğu… Öğrenciler, öğretmenler, memurlar, anne babalar merak ediyor: 31 Aralık Pazartesi resmi tatil mi? Yarın okullar tatil mi? İşte ayrıntılar…

YILBAŞI KAÇ GÜN TATİL? 31 ARALIK TATİL Mİ?

Yılın ilk günü 1 Ocak resmi tatil günü. Öncesinde yani 31 Aralık Pazartesi resmi tatil değil. Her yıl olduğu gibi bu yıl da hem çalışanlar hem de öğrenciler 1 gün tatil yapacak.

Hastaneler, PTT, eczaneler, kargolar ve bankalar açık mı? 31 Aralık 2018 Pazartesi resmi tatil mi? İlginizi Çekebilir Hastaneler, PTT, eczaneler, kargolar ve bankalar açık mı? 31 Aralık 2018 Pazartesi resmi tatil mi?

YILBAŞINDA BU YOLLAR KAPALI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yılbaşı önlemleri kapsamında Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli ve Kadıköy’e çıkan yolların araç trafiğine kapatılacağını açıkladı. Yapılan son dakika açıklamasında, “Pazartesi günü Beyoğlu İstiklal Caddesi ve bu caddeye çıkan yollar saat 15.00’dan, Taksim Meydanı’na çıkan cadde ve sokaklar ile diğer yollar saat 19.00’dan, Beşiktaş ilçesindeki yollar 15.00’dan, Şişli ilçesindeki yollar saat 16.00’dan, Kadıköy ilçesindeki yollar saat 17.00’dan itibaren tedbirlerin sona ermesine kadar kapatılacaktır” denildi.

YILBAŞI KUTLAMALARI

Miladi takvim başlangıcı olan yılbaşı kutlamaları ile Noel kutlamaları tarihlerinin yakın olması sebebiyle sıkça karıştırılıyor.

Noel Bayramı, her yıl 25 Aralık'ta kutlanıyor. Kutlamalar 24 Aralık'ta Noel arefesiyle başlıyor ve bazı ülkelerde 26 Aralık akşamına kadar devam ediyor.

Noel, Hristiyanlar tarafından “kurtarıcı Mesih” olarak kabul edilen Hz.İsa’nın doğum gününün geleneksel olarak kutlandığı bayramdır.

Seyahatseverlerden 'Noel Pazarları' turuna yoğun ilgi İlginizi Çekebilir Seyahatseverlerden 'Noel Pazarları' turuna yoğun ilgi

 

Yılbaşında hava durumu nasıl olacak? İlginizi Çekebilir Yılbaşında hava durumu nasıl olacak?

YENİ YIL MESAJLARI

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle…. en içten sevgilerimle..

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice yıllara!

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle…

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep senin olsun. Mutlu yıllar!

2019 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Koskoca bir yıl daha bitti, keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu yıllar!

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2019 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle..