Volvo’dan M hareketi

Volvo Cars, sezgisel bir uygulama üzerinden otomobillere ve hizmetlere güvenilir şekilde ve isteğe bağlı olarak erişim sağlayan ve böylece şirketin global mobilite operasyonlarını genişletecek olan yeni markası M’i piyasaya sürdü.

Volvo’dan M hareketi

M, kullanıcısının ihtiyaçlarını, tercihlerini ve alışkanlıklarını öğrenerek müşteri ilişkilerini kişisel hale getiriyor. M, İsveç ve ABD’de 2019 ilkbaharında hizmet vermeye başlayacak. Volvo Cars Başkan ve CEO’su Hakan Samuelsson, “Volvo Cars, sadece bir otomobil şirketi olmanın ötesine geçiyor. Kentli tüketicilerin geleneksel otomobil sahibi olma yöntemini sorguladığını biliyoruz. M cevabımızın bir parçası. Yeni misyonumuz olan “Freedom to Move – Hareket Özgürlüğü” kapsamında doğrudan tüketici hizmetleri sağlayıcısı olacak şekilde evrimleşiyoruz” dedi.

234589_volvo_car_mobility_launches_mobility_brand_m-kopya

M, kullanıcılara sadece otomobili nereden alabileceklerini söylemek yerine, onlara özel ihtiyaçlarını soran tescilli bir öğrenme teknolojisi geliştiriyor.

Volvo Car Mobility CEO’su Bodil Eriksson, “Şu anda mevcut olan hizmetler çoğunlukla toplu taşımaya alternatifler sunuyor. İnsanların kendi sahip oldukları otomobilleri kullandıkları bir dünyaya odaklandık, bu da bizi diğerlerinden ayırdı. Bu deneyime gerçek bir alternatif sunmayı amaçlıyoruz. Bu alternatif, hayatımızı istediğimiz gibi yaşamamızı, işlerimizi yapmamızı ve değerli zamanımızı maksimum düzeyde kullanmamızı sağlamalı. Burada premium bir deneyim sunma fırsatı görüyoruz” dedi.

Loading...