Sözcü Plus Giriş

Artık ayrı uygulamaya gerek yok! Instagram’a beklenen özellik geliyor

Fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram'dan her geçen gün yenilik haberi geliyor. Bu defa herkesin beklediği 'repost' özelliğini sunmaya hazırlanıyor. Artık Instagram'da repost yapmak için üçüncü parti uygulamalara gerek kalmayacak.

08:22 -
Artık ayrı uygulamaya gerek yok! Instagram’a beklenen özellik geliyor

Instagram, yıllardır üçüncü parti uygulamaların sağladığı bir özelliği doğrudan kendi sunmaya hazırlanıyor. Instagram Repost adını taşıması beklenen ve ayrı olarak yayınlanacak olan uygulama ile kullanıcıların başka bir uygulamayı ücret ödeyerek kullanmasına gerek kalmayacak.

Uygulamanın doğasını bozma riskinden dolayı uzun süredir sisteme entegre edilmeyen bu özelliğin testleri kapalı kapılar ardında başlamış durumda.

Öncelikli olarak onaylı beta ve işletme hesaplarına dağıtılması muhtemel olan bu güncellemeye ek olarak, başka özellikler de test altında. Test edilen özelliklerin başında, zamanlanmış paylaşım geliyor.

Bu özellik aktif hale geldiğinde, tıpkı Facebook'ta olduğu gibi Instagram'da da bir gönderinizi zamanlama özelliği, dilediğiniz gün ve saate yayınlanacak şekilde kurabilirsiniz.
İLGİLİ HABERInstagram'da fotoğraf ve video nasıl indirilir?Instagram'da fotoğraf ve video nasıl indirilir?

İLGİLİ HABERInstagram'da karşı taraftan mesaj silme nasıl yapılır? Instagram'da karşı taraftan mesaj silme nasıl yapılır?
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more