Sözcü Plus Giriş

Kameralar önünde cinsel ilişkiye girip, sonra da…

İngiltere'de yayınlanan reality şov programı Love Island'da (Aşk Adası) yarışmacıların seks yaptığı sahnelerin televizyonda gösterilmediği öğrenildi.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:26, 12/07/2019
Kameralar önünde cinsel ilişkiye girip, sonra da…

İspanya’nın Mallorca Adası’nda çekilen programın takipçileri, bu sezon villada hiç seks yapılmamasından şikâyet ediyordu.

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; yarışmacıların gece yarısı kaçamakları televizyonda yayınlanmıyor.

İlginizi ÇekebilirDehşet! Seks yapmak istemeyen kocasının cinsel organını kestiDehşet! Seks yapmak istemeyen kocasının cinsel organını kesti

Program ekibinin içinden bir kaynak, “Villada seks yapan çok az çift var ama bunlar televizyonda gösterilmiyor. Yapımcılar onları üzmekten ve hayatlarını mahvetmekten korkuyor” dedi.

Herkesin ekibin mutluluğuna yönelik ekstra temkinli olduğunu belirten kaynak, “Çoğu seks sahnelerinin yayınlanması konusunda kendini rahat hissetmediğini söyledi ve patronlar bunu hesaba kattı. Çoğu kameralar önünde seks yapmaktan pişmanlık duyuyor; zira bunlar halk tarafından ve onların işverenleri tarafından seyrediliyor” dedi.

İlginizi Çekebilir'Yarışma programında cinsel ilişkiye girdiler''Yarışma programında cinsel ilişkiye girdiler'

Programın üç haftaki önceki bölümlerinden birinde yarışmacılardan Tommy Fury ile Molly-Mae-Hague seks yapmış ve o anlar televizyonda yayınlanmıştı.

İlginizi ÇekebilirTürlü fanteziler içeren Seks Adası tatili riske girdiTürlü fanteziler içeren Seks Adası tatili riske girdi

Love Island 2016’nın yıldızlarından Zara Holland, canlı yayında seks yaptığı için hayatının altüst olduğunu söylemişti.

Zara, villada Alex Bowen ile seks yaptıktan sonra 2016 Güzellik Kraliçesi tacından olmuştu.

İlginizi ÇekebilirTuristik genelev sokağı kapanıyor mu?Turistik genelev sokağı kapanıyor mu?
Yayınlanma Tarihi:08:34,
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more