Sözcü Plus Giriş

Ünlü manken sadece eğlenmek istemiş: Bütün vücudu morardı

Hollywood'un ünlü isimlerinden Alec Baldwin ile Kim Bassinger'ın kızları Ireland Baldwin'in sosyal medyada yaptığı paylaşım korkuttu... Genç manken bacaklarındaki morlukları gösterdiği bir fotoğraf paylaşarak bunun sorumlusunu gösterdi. Baldwin arkadaşlarıyla eğlenmek için mekanik boğaya bindiğini söyledi ve yaşananların görüldüğü videoyu paylaştı.

Sozcu.com.tr
13:49 -
Ünlü manken sadece eğlenmek istemiş: Bütün vücudu morardı

Son dönemin gözde mankenlerinden Ireland Baldwin’in sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar kısa sürede paylaşım rekoru kırdı… 23 yaşındaki genç manken, bacaklarında ve kolunda morluk olduğu fotoğrafı göstererek arkadaşlarıyla eğlenmek için bindiği mekanik boğanın kendisini az kalsın hastanelik ettiğini söyledi.

 

Baldwin, evinde çekilen fotoğrafta özellikle bacaklarının iç kısmında geniş morluklar oluştuğunu söylerken, genç mankenin parmağında atel olduğu da görülüyor. Baldwin daha sonra morluklara sebep olan boğanın üzerinde çekilmiş videosunu paylaştı. Videoda, Baldwin tek elle boğayı tutmaya çalışırken zor anlar yaşanıyor.

Genç manken yaşadıklarını sosyal medyada paylaştı.

Önce elbisesi omzundan düşen ve zor anlar yaşayan Baldwin daha sonra boğanın şiddetini artırmasıyla birlikte boğanın üzerinden adeta uçuyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more