Sözcü Plus Giriş

AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman? AÖF yaz okulu sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş…

AÖF yaz okulu sınavları geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti ve AÖF öğrencileri şimdi merakla AÖF yaz okulu sonuçlarını bekliyor. AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu büyük önem taşıyor. AÖF yaz okulu sınav sonuçları için tarih belli oldu mu? İşte merak edilenler...

13:46 -
AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman? AÖF yaz okulu sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş…

AÖF’de yaz okuluna kalan öğrenciler AÖF yaz okulu sınavlarına girdiler ve başarılı olmak için çaba harcadılar. AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu bu noktada büyük önem kazandı. AÖF yaz okulu sınav sonuçları için resmi bir açıklama yapılmamış olsa da sınav sonuçlarının önümüzdeki haftalarda açıklanması bekleniyor.

aöf site:sozcu.com.tr ile ilgili görsel sonucu

AÖF 2019 TAKVİMİ

Güz dönemi yeni kayıt takvimi:

İkinci üniversite: 02 Eylül – 18 Ekim 2019

ÖSYS yeni kayıt: 02 Eylül – 13 Eylül 2019

ANADOLUYÖS: 02 Eylül – 13 Eylül 2019

Ek Yerleştirme: 16 Eylül 2019

Dikey Geçiş: 16 Eylül 2019

Sağlık Lisans Tamamlama: 20 Eylül 2019

AÖF KAYIT ÜCRETLERİ NE KADAR?

Kayıt yeniletecek öğrenciler ilgili Bakanlar Kurulu Kararı gereğince sınav hizmetleri, basılı malzemeler ve diğer hizmetler karşılığı olan ve Anadolu Üniversitesince belirlenen staj/uygulama dersi bulunmayan programlarda alt limit ₺220,00 ve tekniker unvanı verilen programlarda alt limit ₺240,00 olup alınan dersin kredisine göre değişen Dönem Öğretim Gideri tutarını ödeyeceklerdir.
Adaylar, İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzunda açıklanan kayıt belgelerini hazırlayarak illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptırabilir.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more