Sözcü Plus Giriş

15 Temmuz şehidinin eşinden İmamoğlu’na tebrik

15 Temmuz darbe girişimi gecesi eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok‘u kaybeden Nihal Olçok, Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti. Sosyal medya hesabından “Yeni İBB başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu, herkese, her şeye hayra vesile olsun” diyen Nihal Olçok, İmamoğlu için dua edeceğini söyledi.

16:47 -
15 Temmuz şehidinin eşinden İmamoğlu’na tebrik

15 Temmuz darbe girişimi gecesinde eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok‘u kaybeden Nihal Olçok, resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu‘nu tebrik etti.

“DUA EDECEĞİMİ BİLMENİZİ İSTİYORUM”

Olçok, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Yeni İBB başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu, herkese,her şeye hayra vesile olsun. Sizi tebrik ederim ve bu başarının sizi sarhoş etmemesi için dua edeceğimi bilmenizi istiyorum. Bu sözüm alkol ile ilgili değil, çünkü zâhir sarhoşluk, bâtın sarhoşluk gibi değildir vesselam” dedi.

İLGİLİ HABERİstanbul'da sandıkların 100'de 100'ü açıldı İmamoğlu 24 bin oy farkla kazandıİstanbul'da sandıkların 100'de 100'ü açıldı İmamoğlu 24 bin oy farkla kazandı
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more