Sözcü Plus Giriş

Adil Öksüz’ün kuzeni belediye başkanı seçildi, mazbatasını aldı

15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişiminin kilit ismi olarak gösterilen ve firari olan Adil Öksüz’ün kuzeni Ahmet Doğan, AKP’den Kahramanmaraş Andırın Belediye Başkanlığı’na seçildi.Öte yandan bu haberi hiçbir ajans geçmedi.

10:01 -
Adil Öksüz’ün kuzeni belediye başkanı seçildi, mazbatasını aldı

15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişiminin kilit ismi olarak gösterilen ve firari olan Adil Öksüz'ün kuzeni Ahmet Doğan, Adil Öksüz’ün kuzeni Ahmet Doğan, AKP’den aday olduğu Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde belediye başkanı seçildi. Doğan, oyların yüzde 63,64’ünü alarak ilçenin yeni belediye başkanı oldu.

Ahmet Doğan mazbatasını Andırın İlçe Seçim Kurulu’ndan alarak görevi, AKP’li Yunus Emre Dalkıran’dan devraldı. Devir teslim töreninde konuşan Ahmet Doğan, ‘Andırın belediye tarihinde ilk defa 15 yıl belediye başkanlığı yaparak büyük hizmetlere imza atan Baki Tezcan'a teşekkür ediyoruz. İnşallah biz de bu tarihten sonra başkanımızın tamamlayamadığı yarım kalan projeleri tamamlamaya çalışacağız. Kendisinden devraldığımız bu hizmet bayrağını daha yükseğe ve İlçemizin ihtiyacı olan halkımızın talep ettiği projeleri hayata geçirmeye çalışacağız’ dedi.

İLGİLİ HABERFETO darbesinin sırrı Adil Öksüz'de gizliFETO darbesinin sırrı Adil Öksüz'de gizli
Son güncelleme: 11:19 06.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more