Beşiktaş’ta başörtülü kadına saldıran şüpheli yakalandı

İstanbul Beşiktaş’ta başörtülü bir kadına tokat atan şüpheli yakalandı. Ressam olduğu öğrenilen şüphelinin uyuşturucu ve mala zarar vermekten suç kaydı olduğu ortaya çıktı.

Beşiktaş, Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi'nde 12 Kasım'da yaşanan olayda, sokakta yürüyen başörtülü bir kadına, başka bir kadın saldırdı. Başörtülü kadına peş peşe tokat atan daha sonra duruma tepki gösteren bir adama da saldıran şüpheli yoluna devam etti. Güvenlik kameralarına yansıyan o olayın ardından, İstanbul Emniyetine bağlı Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü çalışma başlattı.

KAMERALARDAN TAKİP EDİLDİ

Polis ekipleri saatlerce görüntüyü izledi. Ekipler kameralardan kimliği belirlenemeyen şüpheliyi adım adın izledi. Şişli, Bahçelievler, Beylikdüzü ve Büyükçekmece'ye kadar takip edilen şüphelinin son olarak gittiği adres belirlendi. Kamera çalışmasının ardından şüpheli düzenlenen baskınla gözaltına alındı.

Yakalanan kadının Ressam Berrak K. olduğu öğrenildi. Emniyete götürülen şüphelinin uyuşturucu kullanmak ve mala zarar vermekten kaydı olduğu ortaya çıktı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...