Sözcü Plus Giriş

CHP’li başkandan sanatçılara davet!

Nevşehir'in AKP'li Belediye Başkanı Rasim Arı, Ekrem İmamoğlu'na destek veren sanatçılara Nevşehir'deki hiçbir organizasyonda yer vermeyeceklerini duyurmuştu. Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz ise Arı'nın bu hareketine sanatçıları adaya davet ederek yanıt verdi.

Mehmet ANDAÇ
21:50 -
CHP’li başkandan sanatçılara davet!

31 Mart'ta yapılan seçimlerde İstanbul büyükşehir belediye başkanı seçilen ancak YSK'nın çok tartışılan kararı sonrası mazbatası geri alınan Ekrem İmamoğlu'na birçok sanatçı destek oldu. Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'dan sanatçılarla ilgili skandal bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabından Ekrem İmamoğlu'na destek veren sanatçıların fotoğraflarını paylaşan Arı, Nevşehir'deki hiçbir etkinlikte bu sanatçıların yer alamayacağını duyurdu.

İLGİLİ HABERSon dakika: AKP'li belediye başkanından skandal açıklama! 'O sanatçılara yer yok'Son dakika: AKP'li belediye başkanından skandal açıklama! 'O sanatçılara yer yok'

CHP’Lİ BAŞKANDAN YANIT GECİKMEDİ

Arı’ya cevap Bozcada Belediye Başkanı hakan Can Yılmaz’dan geldi. Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sanatçıları ağırlamaktan mutluluk duyacağını belirterek şu paylaşımı yaptı:

İLGİLİ HABERSon dakika... CHP İmamoğlu için kampanya başlattıSon dakika... CHP İmamoğlu için kampanya başlattı

“Burası yüzyıllardır barış, hoşgörü, kültür ve sanat adası Bozcaada. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, demokratik, laik ve Misak-ı Milli sınırları içerisinde vatanın bölünmez bütünlüğünü savunan vatansever tüm sanatçılarımızı, en küçük organizasyondan, en kapsamlısına kadar tüm etkinliklerimizde Bozcaada’da misafir etmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz”

Son güncelleme: 22:13 09.05.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more