Sözcü Plus Giriş

Eski eşini satırla yaralayan saldırgana mahalleliden dayak

Eskişehir’de eski eşi tarafından sokak ortasında satırla saldırıya uğrayan ve kafasının çeşitli yerlerinden derin darbeler alan kadın ağır yaralandı. İki çocuk annesi kadın yoğun bakıma alınırken, cani adam ise çevredeki vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi.

22:14 -
Eski eşini satırla yaralayan saldırgana mahalleliden dayak

Olay, merkez Odunpazarı ilçesi Akarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 25 yıllık kocasından yaklaşık 6 ay önce boşanan Ayşe T. A. (45), mesai bitiminde evine dönmek için dolmuşa bindi. Bu esnada eski eşini dolmuştan indiği yerde bekleyen Yalçın Ö. (52), yanında taşıdığı satırla Ayşe T. A.'a Atatürk Bulvarı üzerinde yürüdüğü esnada saldırdı.

ESKİŞEHİR’DE ESKİ EŞİ TARAFINDAN SOKAK ORTASINDA SATIRLA SALDIRIYA UĞRAYAN VE KAFASININ ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN DERİN DARBELER ALAN KADIN AĞIR YARALANDI. İKİ ÇOCUK ANNESİ KADIN YOĞUN BAKIMA ALINIRKEN CANİ ADAM İSE ÇEVREDEKİ VATANDAŞLAR TARAFINDAN LİNÇ EDİLMEK İSTENDİ. FOTO:İHA

Kafatası ve yüzünden derin yaralar alan Ayşe T. A.'ın yardımına olayı gören çevredeki vatandaşlar koştu. Cani adamın elinden kadını kurtaran çevredeki vatandaşlar, adamı burada linç etmek istedi. Olay yerinden yaklaşık 100 metre kadar kaçan adam, çevredekiler tarafından tekrar yakalandı.

DURUMU KRİTİK

Kentteki bir anaokulunda aşçı yardımcısı olarak çalışan ve iki çocuğu bulunan Ayşe T. A., 112 Acil Servis ekiplerince Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yoğun bakıma alındı. Kadının hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

POLİS ŞÜPHELİYİ GİZLİCE HASTANEDEN ÇIKARDI

Öte yandan suç aleti satırla yakalanan ve olay anında çevrede bulunan vatandaşlarca dövülen şahıs, polis tarafından gözaltına alındı. Sağlık kontrolü için Eskişehir Şehir Hastanesine götürülen Yalçın Ö.'ın burada rutin kontrolleri yapıldı. Bu esnada zanlıyı çekmek için hastaneye giden basın mensuplarının görüntü almaması için eski eşine satırla saldıran şahıs, hastanenin arka kapısından çıkarılarak emniyete götürüldü.

İHA

Son güncelleme: 22:15 11.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more