Nerede deprem oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…

Deprem kuşağında yer alan ülkemizde sık sık sarsıntılar meydana geliyor. Bazen büyük olan bu sarsıntılar sonucu vatandaşlar nerede deprem olduğunu, Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesini merak ediyor.

Nerede deprem oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…

Deprem kuşağında yer alan ülkemizde sık sık farklı büyüklüklerde depremler meydana geliyor. Yaşanan bir deprem sonrasında vatandaşlar depremin büyüklüğünü tespit edebilmek için son depremler konusunda araştırmalar yapıyor. Haberimizde Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın son depremler listesi yer alıyor…

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Deprem hayatımızın bir gerçeği haline gelmiş durumda. Deprem kuşağında yer alan ülkemizde yaşanan depremlerle birlikte vatandaşlar son depremleri araştırıyor. Yurdun farklı noktalarında gün içinde birçok deprem gerçekleşiyor ancak bunların büyük çoğunluğu hissedilmiyor.

Depremde ortaya çıkan yarıktan zehir akıyor İlginizi Çekebilir Depremde ortaya çıkan yarıktan zehir akıyor

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...