Sözcü Plus Giriş

25 Mayıs Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto’da ikinci devir

Kuponlarını dolduran şans oyunu severler Sayısal Loto sonuçları için hafta boyunca bekliyordu Milli Piyango İdaresi kazandıran numaraları duyurdu. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi geçen haftada gerçekleşen Sayısal Loto'da, milyonlarca vatandaşa zengin olma hayali ile bayilere koştu. 25 Mayıs Sayısal Loto sonuçlarına göre büyük ikramiye sahibini bulmadı ve ikinci devir gerçekleşti.

16:59 -
25 Mayıs Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto’da ikinci devir

Sayısal Loto sonuçları bu akşam noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ardından belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından haftada iki kez gerçekleştirilen Sayısal Loto'da kazanabilmek için katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin etmesi gerekiyor. İşte 25 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonuçları…

25 MAYIS SAYISAL LOTO SONUÇLARI

6 – 11 – 16 – 21 – 38 – 39

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABERSüper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (23.05.2019)Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (23.05.2019) İLGİLİ HABEROn Numara sonuçları belli oldu! Büyük ikramiye üç kişi arasında bölündüOn Numara sonuçları belli oldu! Büyük ikramiye üç kişi arasında bölündü İLGİLİ HABERŞans Topu çekiliş sonuçları 22 Mayıs: Büyük ikramiye bir kişinin!Şans Topu çekiliş sonuçları 22 Mayıs: Büyük ikramiye bir kişinin!

İKRAMİYESİNİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN;

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

 

Son güncelleme: 08:56 26.05.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more