Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (21.11.2019)

Süper Loto'da bu akşam heyecan dorukta! Son 4 çekilişte şanslı rakamları bilen çıkmamış büyük ikramiye toplam 10 milyon 433 TL'ye yükselmişti. Bu akşam ikramiye daha da arttı. Kuponlarını hazırlayanlar merakla Süper Loto çekiliş sonuçlarını araştırıyor. İşte 21 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (21.11.2019)

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Süper Loto oyununda şanslı rakamları bilen çıkana kadar devir devam ediyor. Talih kuşunun kimin kafasına konacağı merakla bekleniyor. Oyunseverler 6 şanslı rakamı bilmek için kolları sıvadı. MPİ büyük ikramiye tutarı olarak 13 milyon 863 bin TL belirledi. İşte 21 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları…

21 KASIM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekiliş sonuçları:

21, 25, 28, 40, 44, 49

Şans Topu'nda büyük ikramiye tek kişinin oldu! İlginizi Çekebilir Şans Topu'nda büyük ikramiye tek kişinin oldu! Sayısal Loto'da ikinci devir gerçekleşti! İlginizi Çekebilir Sayısal Loto'da ikinci devir gerçekleşti!

SÜPER LOTO OYUNU HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü'den öğrenilir.