Sözcü Plus Giriş

Türk askerine ‘eşekler’ diyen Akitçi darp edildi

Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları için “O hizaya gelmeyen apoletli generalleriniz hepsi Erdoğan'ın arkasında saf tutuyor. Oynaya oynaya eşek gibi saf tutacaklar." diyen Akit TV Haber Müdürü Murat Alan, darp edildi. Polis olaya karıştığı değerlendirilen iki kişiyi gözaltına aldı.

Tugay SADAY
16:47 -
Türk askerine ‘eşekler’ diyen Akitçi darp edildi

Akit TV’de katıldığı bir televizyon programında TSK mensupları için “O hizaya gelmeyen apoletli generalleriniz hepsi Erdoğan’ın arkasında saf tutuyor. Oynaya oynaya eşek gibi saf tutacaklar.” diyen Akit TV Haber Müdürü Murat Alan İstanbul’un Gaziosmanpaşa İlçesinde darp edildi.

İLGİLİ HABERAkit TV Haber Müdürü Murat Alan subay ve generaller için ne demişti?Akit TV Haber Müdürü Murat Alan subay ve generaller için ne demişti?

Sopayla başına darbe alan ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Alan, durumun bildirilmesiyle olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Kafa travması teşhisi konulan Alan’ın, müşahede altında tutulduğu öğrenildi.

 

İLGİLİ HABEROrgeneral Güler'den Akit TV ve Murat Alan'a tazminat davasıOrgeneral Güler'den Akit TV ve Murat Alan'a tazminat davası

Alan'ı darp ettiği iddia edilen iki kişi gözaltına alındı. Gözaltındaki şahısların polisteki işlemleri sürüyor.

Son güncelleme: 20:05 14.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more