Sözcü Plus Giriş

V Weekend Motoring için son günler

Geçen yıl Intercity İstanbul Park tarafından gerçekleştirilen V Weekend Motoring’in ikincisi için geri sayım başladı. 27-28-29 Eylül’de gerçekleştirilecek olan festivalde binlerce özel aracın yanı sıra otomobil ve motosiklet markalarına ait tanıtım standları bulunacak. Festivalde 7’den 77’ye herkes için eğlenceli ve heyecanlı etkinlikler olacak.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:20, 27/08/2019
V Weekend Motoring için son günler

Intercity İstanbul Park tarafından geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen V Weekend Motoring'in ikincisi 27-28-29 Eylül'de gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl 50 bine yakın kişinin ziyaret ettiği festivalde bu yıl da yollarda nadir görülebilen egzotik ve klasik otomobiller, off-road araçları ve motosikletler ziyaretçilerle buluşacak. V Weekend Motoring Festivali'nde tüm aileyi eğlendirecek şovların, drift ve akrobasi gösterilerinin yanı sıra birçok özel çocuk eğlence alanları ile yüzlerce indirimli ürün de olacak.

Vural Ak: “Festival anlayışını değiştirdik”

Ülkenin ve otomotiv sektörünün zor bir süreçten geçtiğini hatırlatan Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, “Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz V Weekend Motoring ile otomotiv sektörüne moral ve motivasyon sağlamıştık. Festivalimize katılan markalar, araçlarını müşterilerine hareketli bir şekilde tanıtma imkanı bulmuşlardı. Geçen yıl festivale 50 binin üzerinde insan katılmış ve markalar da potansiyel müşterilerine direkt erişim sağlamıştı. Festival anlayışını tamamen değiştiren etkinliğimizin bu yıl ikincisini yapıyoruz ve 3 gün sürecek olan V Weekend Motoring 2019'a 100 binden fazla ziyaretçi bekliyoruz. Böylece hem otomotiv sektörüne biraz moral ve motivasyon hem de tüm Türkiye'deki otomobil ve motosiklet meraklısı ve ailelerine güzel bir haftasonu geçirebilmelerini sağlayacağız” dedi.

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak

V Weekend Motoring'de neler olacak?

Otomobil ve Motosiklet markalarının tanıtım stand alanları
Motorsporları takımları ve yarış araçlarının sergileri
Otomobil, motosiklet ve off-road kulüp stantları ve gösterileri
Drift ve Akrobasi Gösterileri
Yeni teknolojiler alanı ve otonom araç gösterileri
Sürüş simülatörleri ve e-gaming alanları
Ürün, ekipman, tuning aksesuarları satış ve tanıtım stantları
Sponsor markaların tanıtım stantları
Çocuk ve ailelere özel eğlence alanları
Gün boyu müzik ve DJ performansları
Yiyecek ve içecek alanları