Sözcü Plus Giriş

Güncellenmeyen iPhone’lardan WhatsApp desteği çekiliyor! Dikkat son gün 1 Şubat…

Whatsapp ile ilgili gelişmeleri duyuran WABetaInfo sitesinin aktardığı bilgilere göre iOS 8 kullanan iPhone'lardan WhatsApp desteiği çekiliyor. WhatsApp iOS 8'li iPhone'lara ise 1 Şubat'a kadar destek verecek...

14:22 -
Güncellenmeyen iPhone’lardan WhatsApp desteği çekiliyor! Dikkat son gün 1 Şubat…

Mesajlaşma denince akla gelen ilk uygulama olan WhatsApp güncel olmayan işletim sistemlerinden desteğini çekmeye devam ediyor. “WABetaInfo” tarafından yapılan açıklamalara göre ilerleyen dönemlerde WhatsApp, iOS 8 ve Windows Phone sistemleri için desteğini kesecek. Bu açıklama, ilerleyen dönemlerde WhatsApp’ın, iOS 8 ve Windows Phone işletim sistemi için yeniden indirilemeyeceği anlamına geliyor.

1 ŞUBAT 2020’DEN İTİBAREN iOS 8 DESTEĞİ BİTİYOR

Windows Phone’larda 1 Ocak 2020’de bitecek olan destek kullanıcı sayısı düşüklüğü sebebiyle çok az kişiyi etkileyecek. Takvimler 1 Şubat 2020’yi gösterdiğinde ise iOS 8 kullanıcıları, WhatsApp uygulamasını kullanmaya devam edebilecekler ancak hesaplarını yeniden doğrulamak istedikleri zaman, doğrulama işlemini bir daha yapamayacaklar ve iOS 8 üzerinden WhatsApp hesaplarına erişim mümkün olmayacak.

İLGİLİ HABERFacebook gözünü zihin okuma bilekliğine dikti!Facebook gözünü zihin okuma bilekliğine dikti! İLGİLİ HABERWhatsApp'ın yeni özelliği test edildi!WhatsApp'ın yeni özelliği test edildi!
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more