15 yaşında milyoner olmuştu! Genç fenomen motosiklet kazasında can verdi

18 yaşındaki Rus sosyal medya fenomeni Anastasia Tropitsel, Bali'de geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetti. Tropitsel'in kazadan dakikalar önce motosikletiyle paylaşım yaptığı ortaya çıktı.

15 yaşında milyoner olmuştu! Genç fenomen motosiklet kazasında can verdi

Dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgını patlak verdiği sırada Endonezya’da olan Rus sosyal medya fenomeni Anastasia Tropitsel, seyahat yasakları ve karantina uygulamaları nedeniyle aylardır tatil cenneti Bali adasında yaşıyordu.

Anastasia Tropitsel ve Viktor Maydanovich.

Sevgilisi Viktor Maydanovich’le adanın keyfini çıkaran 18 yaşındaki Tropitsel, kısa süre önce aldığı motosikletiyle kaza yaptı.

Anastasia Tropitsel.

Maydanovich’le iki ayrı motosiklete binen Tropitsel, saatte 100 kilometre hızla giderken kontrolü kaybetti. Motoru yalpalamaya başlayan genç kız bariyerlere çarptı.

Anastasia Tropitsel son paylaşımını kazadan dakikalar önce böyle yapmıştı.

Başından ciddi şekilde yaralanan Tropitsel, hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Tropitsel’den geriye, kazadan yalnızca dakikalar önce motosikletinin aynasından çektiği son video kaldı.

Anastasia Tropitsel.

Gerçek adı Anastasia Zubrina olan genç kız 12 yaşında blog yazmaya başlarken, elde ettiği başarı ve takipçi kitlesiyle 15 yaşında milyoner olmuştu.

Sosyal medya fenomeninin feci sonu! Birkaç 'like' uğruna canından oldu İlginizi Çekebilir Sosyal medya fenomeninin feci sonu! Birkaç 'like' uğruna canından oldu

 

Herkese aynı yer ve zamanda randevu verdi... Bir anda fenomen oldu! İlginizi Çekebilir Herkese aynı yer ve zamanda randevu verdi... Bir anda fenomen oldu!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
ABD Corona Endonezya Instagram kaza motosiklet Rusya sosyal medya tatil
Loading...