ABD’de corona alarmı! Pence ve Trump’ın burunlarının dibinde ortaya çıktı

ABD'de Başkan Yardımcısı Mike Pence'in ofisinde çalışan bir kişide corona virüsü olduğu tespit edildi.

ABD’de corona alarmı! Pence ve Trump’ın burunlarının dibinde ortaya çıktı

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan corona virüsü dünya çapında panik yaratmaya devam ediyor. 11 bini aşkın insanın ölümüne yol açan virüs, dünya siyasetinin önemli isimlerini de etkisi altına alınmış durumda.

İspanya Başbakanı Sanchez ile Kanada Başbakanı Trudeau, eşlerinde test sonuçlarının pozitif çıkması üzerine karantina altına alındı. Virüs semptomları gösteren Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro ise üçüncü kez teste girebileceğini duyurdu.

Bu gelişmelerin ardından endişe yaratan bir haber de ABD’den geldi. Başkan Yardımcısı Mike Pence’in çalışma ofisinden bir kişide corona virüsü tespit edildiği öğrenildi.

Corona virüsü dünya siyasetini de vurdu! Onlarca isim karantinada İlginizi Çekebilir Corona virüsü dünya siyasetini de vurdu! Onlarca isim karantinada

Pence’in basın sözcüsü Katie Miller, çalışanın kimliğini paylaşmazken, söz konusu kişinin Pence’le ya da Trump’la irtibatının bulunmadığını öne sürdü.

19 bin 700 vakanın görüldüğü ABD’de şu ana dek 275 kişi corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Kremlin'den flaş corona açıklaması: Putin gün boyunca... İlginizi Çekebilir Kremlin'den flaş corona açıklaması: Putin gün boyunca...
ABD Brezilya Çin Corona Dünya Haber İspanya Kanada Putin Reuters Rusya Sanat söz