Trump’a yapılan son testin sonucu belli oldu

Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump'a yapılan son corona virüsü testi sonucunun negatif çıktığını açıkladı.

Trump’a yapılan son testin sonucu belli oldu

Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump’a yapılan corona virüsü testi sonucunu açıkladı. Trump’ın test sonucu negatif çıktı.

2 Ekim’de Donald Trump ve eşi Melania Trump’ın corona virüsüne yakalandığı açıklanmış ve bir gün sonra Donald Trump, Walter Reed Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

5 Ekim’de hastaneden taburcu olan Trump, Marine One adlı başkanlık helikopteriyle Beyaz Saray'a varınca maskesini çıkararak balkonda poz vermişti. Ayrıca başkanlık konvoyu ile hastaneden çıkıp destekçilerini selamlaması da tepki çekmişti.

ABD'nin en üst düzey corona virüsü uzmanı Dr. Anthony Fauci, 26 Eylül'de Trump'ın Yüksek Mahkeme yargıcı adayını tanıttığı toplantının “süper-bulaştırıcı etkinlik” olduğunu söylemişti.

Beyaz Saray: Trump'ın corona bulaştırma riski artık yok İlginizi Çekebilir Beyaz Saray: Trump'ın corona bulaştırma riski artık yok DSÖ'den coronaya karşı 'sürü bağışıklığı' sistemini uygulayan ülkelere sert tepki: Ahlak dışı İlginizi Çekebilir DSÖ'den coronaya karşı 'sürü bağışıklığı' sistemini uygulayan ülkelere sert tepki: Ahlak dışı Bakan Koca, coronadan kaynaklı can kaybı ve yeni hasta sayısını açıkladı! İşte 12 Ekim tablosu... İlginizi Çekebilir Bakan Koca, coronadan kaynaklı can kaybı ve yeni hasta sayısını açıkladı! İşte 12 Ekim tablosu...
ABD Antalya beyaz Beyaz Saray Corona Donald Trump Dünya mahkeme Melania Trump Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı sosyal medya Türkiye