AKP’li Turan’dan ilginç iddia: 100 belediye başkanı AKP’ye katılacak!

Çanakkale'de düzenlenen bir programda konuşan AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, önümüzdeki günlerde, diğer partilerden 100'e yakın belediye başkanının AKP'ye geçeceğini iddia ederek, "Başlıyoruz, her hafta 5 arkadaşımız, her partiden bir belediye başkanımız tören ile AK Parti´ye katılacak. Yüze yakın farklı belediyeden AK Parti´ye katılım olacak" dedi.

AKP’li Turan’dan ilginç iddia: 100 belediye başkanı AKP’ye katılacak!

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu Beldesi’nde, AKP Küçükkuyu Belde Teşkilatı’nın 7´’nci Olağan Kongresi, Zeytin Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Kongreye, AKP Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AKP İl Başkanı Naim Makas, ilçe ve belde belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

DHA

‘100 BELEDİYE BAŞKANI AKP’YE GEÇECEK’ İDDİASI

Önümüzdeki günlerde diğer partilerden 100´e yakın belediye başkanının AKP rozeti takacağını ifade eden Grup Başkanvekili Bülent Turan, şunları söyledi:

* Başlıyoruz, her hafta 5 arkadaşımız, her partiden bir belediye başkanımız tören ile AK Parti´ye katılacak. Yüze yakın farklı belediyelerden AK Parti´ye katılım olacak.

* Birileri kavga ederken AK Parti´nin nasıl büyüdüğünü beraber göreceğiz. AK Parti devlet partisi oldu diyorlar, bir defa devletçi olmak bir şeref. Biz millet ile beraber yürüdük. (DHA)

AKP'li belediyeye soruşturma şoku İlginizi Çekebilir AKP'li belediyeye soruşturma şoku

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...