Sözcü Plus Giriş

Corona virüsünü yenen Bahriye nineden kötü haber!

Çanakkale’nin Çan ilçesinde corona virüsü (Covid-19) hastalığını yenen ve Alzheimer ile hipertansiyon rahatsızlığı bulunan 92 yaşındaki Bahriye Kaya, çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti.

Güncellenme: 17:29, 24/04/2020
Corona virüsünü yenen Bahriye nineden kötü haber!

Çanakkale'nin Yenice ilçesine bağlı Çalköy köyünde yaşayan Bahriye Kaya, 31 Mart Salı günü rahatsızlanınca Çan'da pandemi hastanesine çevrilen Çan Devlet Hastanesi Acil Servis birimine başvurdu.

Solunum yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan Bahriye Kaya'ya yapılan corona virüsü testi pozitif çıktı. 9 gün boyunca yoğun bakımda, 5 gün de normal yataklı serviste tedavi gören Kaya, corona virüsü yenerek 13 Nisan Salı günü taburcu edilmişti.

Hipertansiyon ile Alzheimer rahatsızlıkları bulunan Kaya, bugün evinde çoklu organ yetmezliği sebebiyle hayatını kaybetti. Yaşlı kadının cansız bedeni Yenice'nin Çalköy köyünde toprağa verildi. (İHA)

İlginizi ÇekebilirKadınlar, corona virüsünden erkeklerden daha çok korkuyorKadınlar, corona virüsünden erkeklerden daha çok korkuyorİlginizi Çekebilir18 yıl önce işlenen cinayeti corona temizliği ortaya çıkardı18 yıl önce işlenen cinayeti corona temizliği ortaya çıkardı
Yayınlanma Tarihi:17:21,