Gece kulübünde eğlencenin dibine vurdular

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bulunan bir gece kulübünde düzenlenen partide gençler corona virüsünü unutup doyasıya eğlendi. Kuralların hiçe sayıldığı partinin görüntüleri sosyal medyada yayınlanınca kaymakamlık inceleme başlattı.

Adapazarı ilçesinde bulunan bir gece kulübünde hafta sonu corona virüsüne rağmen düzenlenen partide skandal görüntüler kaydedildi. Vaka sayılarının yükseldiği ve sıkı tedbirlerin gündeme geldiği günlerde ortaya çıkan görüntüler tepkiye yol açtı.

Alkol ve canlı müzik ruhsatı bulunan ancak parti ve benzeri etkinliklerin yasak olduğu mekanda onlarca kişi müzik eşliğinde gece boyu oynadı. Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı ortamda maske takmayan onlarca kişi tehlikeye aldırış etmeden eğlendi.

GENÇLERİN CORONAYLA DANSI

Geceye dair görüntüler sosyal medyada yayınlandı. Gençlerin corona ile dansı adeta olası bir bulaşıya davetiye çıkartırken, Adapazarı İlçe Kaymakamlığı ise yayınlanan görüntüler sonrasında harekete geçerek konu ile ilgili inceleme başlatıldı.

Geçtiğimiz günlerde de şehir merkezinde bulunan gece kulübünde benzer bir parti düzenlenmiş ve yayınlanan görüntüler sonrasında İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla o gece kulübü kapatılmıştı. (İHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
canlı Corona Maske Sakarya
Loading...