İstanbul’da yarın (7 Şubat Cuma) okullar tatil mi? İstanbul Valiliği’nden tatil açıklaması geldi mi?

İstanbul'un yüksek kesimlerinde akşam saatlerinden itibaren kar yağışı görülmeye başlandı. Meteoroloji'den yapılan uyarıların ardından kar yağışının başladığı İstanbul'da öğrenciler "yarın okullar tatil mi?" sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki İstanbul Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi mi? İşte tüm detaylar...

İstanbul’da yarın (7 Şubat Cuma) okullar tatil mi? İstanbul Valiliği’nden tatil açıklaması geldi mi?

Soğuk ve yağışlı havanın etkili olduğu İstanbul’un yüksek kesimlerinde kar yağışı görülmeye başlandı. Öğrecilerin akıllarında ise “İstanbul’da yarın okullar tatil mi?” sorusu var. Kar yağışının İstanbul’da pazar gününe kadar özellikle yüksek kesimlerde etkili olması bekleniyor. Peki İstanbul Valiliği’nden kar tatili açıklaması geldi mi? İstanbul’da yarın (7 Şubat cuma) okullar tatil mi? İşte merak edilen soruların yanıtları.

İSTANBUL’DA YARIN (7 ŞUBAT) OKULLAR TATİL Mİ? 

İstanbul Valiliği’nden henüz kar tatili ile ilgili bir açıklama yapılmadı ve yarın eğitime devam edilecek. Kar yağışının ulaşımı etkileyecek boyutlara gelmesi durumunda valilikten açıklama yapılabilir.

MARMARA BÖLGESİ HAVA DURUMU

Parçalı ve çok bulutlu güney ve doğusunun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yağmur ve karla karışık yağmur, yükseklerinde kar şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın; bu akşam saatlerinde kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) şeklinde esmesi bekleniyor.

İSTANBUL1°C7°C

Çok bulutlu, bu akşam saatlerinde hafif yağmur yüksek kesimleri karla karışık yağmurlu.

Meteoroloji'den 16 ilde yoğun kar ve çığ uyarısı! İlginizi Çekebilir Meteoroloji'den 16 ilde yoğun kar ve çığ uyarısı!

 

İstanbul ve Ankara'da yarın okullar tatil olacak mı? Ankara Valiliği ve İstanbul Valiliği'nden kar tatili duyurusu geldi mi? İlginizi Çekebilir İstanbul ve Ankara'da yarın okullar tatil olacak mı? Ankara Valiliği ve İstanbul Valiliği'nden kar tatili duyurusu geldi mi?