Milli sporcu liseli genç sokak ortasında vuruldu!

Samsun'da okuldan öğle yemeği için dışarıya çıkan lise öğrencisi ve aynı zamanda milli tekvandocu olan 15 yaşındaki Alihan Kuru, sokakta silahlı kavganın arasında kaldı. Genç sporcu isabet eden kurşunla yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Silahlı kavgaya karışanlar ise gözaltına alındı.

Milli sporcu liseli genç sokak ortasında vuruldu!

Samsun’un İlkadım ilçesi Karadeniz Mahallesinde yaşanan olayda, 19 Mayıs Lisesi 9.sınıf öğrencisi ve aynı zamanda milli tekvandocu olan Alihan Kuru ve arkadaşı, öğle yemeği için dışarıya çıktı. Liseli gençler yemeğe giderken sokak ortasında Batuhan A. (22), daha önceden husumeti olduğu Oğuzhan Ç’yi (42). silahla kovaladığını görüp izlemeye başladı. Bu sırada Batuhan A, ateş etmeye başladı.

KURŞUN İSABET EDEN MİLLİ SPORCU YARALANDI

Mermilerden biri o sırada silahlı kavganın arasında kalan Kuru'nun omuzuna isabet etti. Yaralanan sporcu ambulansla Sağlık ekiplerince Samsun Gazi Devlet Hastanesi’nde kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardında Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyatı alındı.

Öte yandan tabancayla ateş eden Batuhan A. kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Milli Saraylarda korona virüsüne karşı milli önlem İlginizi Çekebilir Milli Saraylarda korona virüsüne karşı milli önlem
Alihan korona Sağlık Samsun