Trafikte yol verme kavgasında önce tokat attı sonra dayak yedi

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde trafikte yol verme tartışmasında bir kadına tokat atan adam sert kayaya çarptı. Eski tekvandocu olan kadın, adama peş peşe darbeler indirdi. Olay anı bir vatandaşın cep telefonuna anbean yansıdı.

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde geçtiğimiz günlerde bir ara sokakta yol tartışması yüzünden iki sürücü tartışmaya başladı. İddiaya göre, kendine yol vermediğini için sinirlenen erkek sürücü aracından inip, kadın sürücüye tokat attı.

TEKVANDOCU ÇIKTI

Eski tekvandocu olan Fatma Z. isimli kadın ise tokat karşısında önce kendini savundu daha sonra ise yaşlı adamın burnundan tuttu. Bu sırada el freni çekilmeyen adamın kullandığı araç ise hareket etti. Aracın hareket etmesi ile panikleyen yaşlı adam, yaklaşık 2 metre giden aracına hızla binerek el frenini çekti.

ARAYA GİRDİLER

Kadın ise yaşlı adamın arkasından yumrukları vurmaya devam etti. Bu sırada ikilinin arasına bir genç girerek ayırdı. Yaşlı adamın aracına binerek olay yerinden uzaklaşmasının ardından kadın da aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Olay anları ise bir vatandaşın cep telefonuna saniye saniye yansıdı. (İHA)