Sözcü Plus Giriş

Elazığ depremi canlı yayında yakaladı!

Merkez üssü Elazığ’ın Sivrice ilçesi olan 6.8 büyüklüğündeki deprem Şanlıurfa ve ilçelerinde de hissedildi. Depremle birlikte insanlar evlerinden çıkıp sokağa koşarken yerel bir televizyonda program yapanlar depreme canlı yayında yakalandı.

22:38 -

Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6.8 büyüklüğündeki deprem Şanlıurfa'da da şiddetli bir şekilde hissedildi. Depremle birlikte insanlar evlerinden çıkıp sokağa koşarken yerel bir televizyonda program yapanlar depreme canlı yayında yakalandı. Depremle birlikte televizyon programına katılanlar büyük bir korku yaşarken programa ara verildi.

Deprem anında market ve alışveriş merkezlerinde olan vatandaşlar da panikle dışarı kaçmaya çalıştı. Bir alışveriş marketindeki vatandaşlar, depremle birlikte panikle dışarı koşmaya çalıştı. O anlar saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. (İHA)

İLGİLİ HABERElazığ'da 6,8 ve 5,4 büyüklüğünde depremler!Elazığ'da 6,8 ve 5,4 büyüklüğünde depremler!

 

İLGİLİ HABERDepreme canlı yayında yakalandılar!Depreme canlı yayında yakalandılar! İLGİLİ HABERElazığ depremi sonrası deprem uzmanından kritik uyarı: Yer kabuğu kırılmış olabilirElazığ depremi sonrası deprem uzmanından kritik uyarı: Yer kabuğu kırılmış olabilir İLGİLİ HABERElazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi!Elazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi! İLGİLİ HABERİbrahim Kalın'dan deprem açıklaması: Tüm kurumlarımız seferber edildiİbrahim Kalın'dan deprem açıklaması: Tüm kurumlarımız seferber edildi

 

 

Son güncelleme: 08:52 20.02.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more