Elazığ depremi canlı yayında yakaladı!

Merkez üssü Elazığ’ın Sivrice ilçesi olan 6.8 büyüklüğündeki deprem Şanlıurfa ve ilçelerinde de hissedildi. Depremle birlikte insanlar evlerinden çıkıp sokağa koşarken yerel bir televizyonda program yapanlar depreme canlı yayında yakalandı.

Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6.8 büyüklüğündeki deprem Şanlıurfa'da da şiddetli bir şekilde hissedildi. Depremle birlikte insanlar evlerinden çıkıp sokağa koşarken yerel bir televizyonda program yapanlar depreme canlı yayında yakalandı. Depremle birlikte televizyon programına katılanlar büyük bir korku yaşarken programa ara verildi.

Deprem anında market ve alışveriş merkezlerinde olan vatandaşlar da panikle dışarı kaçmaya çalıştı. Bir alışveriş marketindeki vatandaşlar, depremle birlikte panikle dışarı koşmaya çalıştı. O anlar saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. (İHA)

Elazığ'da 6,8 ve 5,4 büyüklüğünde depremler! İlginizi Çekebilir Elazığ'da 6,8 ve 5,4 büyüklüğünde depremler!

 

Depreme canlı yayında yakalandılar! İlginizi Çekebilir Depreme canlı yayında yakalandılar! Elazığ depremi sonrası deprem uzmanından kritik uyarı: Yer kabuğu kırılmış olabilir İlginizi Çekebilir Elazığ depremi sonrası deprem uzmanından kritik uyarı: Yer kabuğu kırılmış olabilir Elazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi! İlginizi Çekebilir Elazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi! İbrahim Kalın'dan deprem açıklaması: Tüm kurumlarımız seferber edildi İlginizi Çekebilir İbrahim Kalın'dan deprem açıklaması: Tüm kurumlarımız seferber edildi