Sözcü Plus Giriş

Elazığ depremi sonrası CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan kritik telefon!

Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ Valisi Çetin Oktay ile görüştü.

Güncellenme: 23:28, 24/01/2020
Elazığ depremi sonrası CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan kritik telefon!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ’da meydana gelen deprem nedeniyle, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile telefonda görüştü. Vali Kaldırım'dan ortaya çıkan tablo ile yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu, Elazığlılara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'la da görüşen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'yı, yürütülen çalışmalara destek verilmesi için görevlendirdi. (İHA)

İlginizi ÇekebilirElazığ depremi sonrası uzmanlardan uyarılar: Artçı çok daha büyük olabilirElazığ depremi sonrası uzmanlardan uyarılar: Artçı çok daha büyük olabilirİlginizi ÇekebilirElazığ depremi sonrası Meteoroloji'den kritik uyarıElazığ depremi sonrası Meteoroloji'den kritik uyarıİlginizi ÇekebilirElazığ'daki deprem sonrası yangın!Elazığ'daki deprem sonrası yangın!İlginizi ÇekebilirAFAD'dan Elazığ depremi açıklaması: 35 artçı olduAFAD'dan Elazığ depremi açıklaması: 35 artçı olduİlginizi ÇekebilirElazığ depremi canlı yayında yakaladı!Elazığ depremi canlı yayında yakaladı!İlginizi ÇekebilirElazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi!Elazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi!İlginizi Çekebilir Elazığ depremi sonrası yıkılan binalar görüntülendi Elazığ depremi sonrası yıkılan binalar görüntülendi
Yayınlanma Tarihi:23:11,