Yılmaz Özdil’den Bakan Koca’ya yanıt: Güvenmiyorum

Duayen gazeteci Uğur Dündar ve usta kalem Yılmaz Özdil, sozcu.com.tr'de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Halkın Vicdanı programında, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Bilim Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamaları değerlendirdi. Özdil, Koca'nın açıklamaları için, "Dedi ki, 'siz hekimlere güvenmiyor musunuz?' Hekimlere güvenmeyen yok. Hangi ölümlere covid, hangi ölümlere zatürre deniyor? Ben Prof. Dr. Ahmet Saltık gibi hekimlere, Serdar Savaş gibi hekimlere güveniyorum. Sağlık Bakanı da bir hekim ben kendisine güvenmiyorum" yanıtı verdi. Dündar ise, "Bazı önerilerin geldiğini ama Sayın Cumhurbaşkanı'na çıkarılacak yeni düzenlemeye yol açacak boyuta ulaşmadığını söyledi. Sayın Bakan her zamanki gibi iyimser bir tablo çizdi. Pandemiyle mücadelede 2. ve 3. dalgalar gelebiliyor" ifadelerini kullandı.

Duayen gazeteciler Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil’in katılımı ile sadece sozcu.com.tr’de yayınlanan Halkın Vicdanı’nda bu akşam da birbirinden önemli açıklamalarda bulunuldu.

Sağlık Bakanı Koca’nın açıklamalarından, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul’daki ölüm oranları çıkışına ve ülkede yaşanan beyin göçü sorununa kadar konuşulan bütün konular SÖZCÜ muhabiri Gökmen Ulu’nun sunumu ile Halkın Vicdanı’nda.

Duayenlerden gündem yaratacak program: Kimse coronadan ölmüyor İlginizi Çekebilir Duayenlerden gündem yaratacak program: Kimse coronadan ölmüyor

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...