4 kadına tecavüz edip 7’sine de teşebbüste bulunmuştu! Böyle yakalandı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde (KKTC) Rus uyruklu firari mahkum Alexandr Satlaev, polis ve özel harekat ekipleri tarafından yapılan operasyon ile boş bir eve girerken yakalandı.

4 kadına tecavüz edip 7’sine de teşebbüste bulunmuştu! Böyle yakalandı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'inde (KKTC) soygun ve cinsel saldırı girişimi suçlarından tutuklu bulunan Rus uyruklu Alexander Satlaev, Lefkoşa Merkezi Cezaevi'nden 8 şubat tarihinde firar etmişti.

Rusya'da 4 kadına tecavüz eden ve 7 kadına ise tecavüz teşebbüsünde bulunan Satlayev, KKTC’de soygun ve cinsel tecavüz suçlarından dolayı tutuklanmıştı.

OPERASYON 3 GÜN SÜRDÜ

KKTC Polis Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Satlaev'in 3 gün süren operasyon sonunda, polis ve özel hareket ekipleri tarafından akşam saatlerinde Girne'ye bağlı Doğanköy Bölgesi'nde boş bir evde yakalandığı aktarıldı.

HALKA TEŞEKKÜR EDİLDİ

Açıklamada, “Firari Şahıs Doğanköy’de Tespit edilerek tutuklandı. Doğanköy’de Aydın Tepe Sokak üzerinde boş bir eve girerek gizlendiği tespit edilen firari şahıs Alexandr Satlaev, polis tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucu yakalandı. Firarinin arama çalışmalarına katkı koyan herkese, polisle birlikte bu süreçte mesai yapan değerli basın mensuplarına, ayrıca duyarlılık göstererek polisle her türlü bilgi paylaşımında bulunan halkımıza teşekkür ederiz” denildi. İHA

Öz kızına cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen baba tutuklandı İlginizi Çekebilir Öz kızına cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen baba tutuklandı Sabıkalı sapık otobüs durağında cinsel organını gösterdi İlginizi Çekebilir Sabıkalı sapık otobüs durağında cinsel organını gösterdi

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...