Çekya Cumhurbaşkanı hastaneye kaldırıldı

Dün genel seçimlere giden Çekya'da Cumhurbaşkanı Milos Zeman bugün apar topar hastaneye kaldırıldı.

Çekya Cumhurbaşkanı hastaneye kaldırıldı

Çekya’nın başkentindeki Prag Askeri Hastanesi bugün bir açıklama yaptı. Açıklamada, dün gerçekleşen parlamento seçimleri sonrasında hükümet kurma hareketliliği öncesinde Cumhurbaşkanı Milos Zeman’ın hastaneye kaldırıldığı duyuruldu.

Gelişme ile ilgili başka bir detay kamuoyu ile paylaşılmazken, hastane direktöründen Zeman’ın sağlık durumuyla ilgili bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada Zeman’ın tedavisine yoğun bakımda devam edildiği duyuruldu. Cumhurbaşkanı Zeman’ın sağlık durumuna doktorların teşhis koyduğu belirtilirken, konulan tanının ne olduğuna dair bir açıklama yapılmadı.

Cumhurbaşkanlığı yetkilileri daha önce yapılan açıklamalarda 77 yaşındaki Zeman’ın rahatsızlandığını söylemiş ve geçen ay 8 gün hastanede kaldığını belirtmişlerdi.

Çekya'da halk parlamento seçimleri için sandık başında İlginizi Çekebilir Çekya'da halk parlamento seçimleri için sandık başında Çekya duvar için para veren ilk AB ülkesi oldu İlginizi Çekebilir Çekya duvar için para veren ilk AB ülkesi oldu Çekya Cumhurbaşkanı Zeman hastaneye kaldırıldı İlginizi Çekebilir Çekya Cumhurbaşkanı Zeman hastaneye kaldırıldı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...