Sözcü Plus Giriş

Deniz Çakır’ın bisikletini çalan hırsız hemşire çıktı

Ünlü oyuncu Deniz Çakır'ın 10 ay önce evinin önündeki elektrikli bisikleti çalındı. Çakır'ın şikayeti üzerine polis, bisikleti çalan kişinin özel bir hastanede erkek hemşire olduğunu tespit etti. Bisikleti teslim eden 36 yaşındaki U.K.  "Hemşireyim, pandemide hastaneye gidemeyen hastalara evinde hizmet vermek için bisikleti kullanırım diye aldım. Pişmanım" dedi.   

Güncellenme: 12:11, 13/03/2021
Deniz Çakır’ın bisikletini çalan hırsız hemşire çıktı

Beşiktaş, Kuruçeşme’de oturan ünlü oyuncu Deniz Çakır, elektrikli bisikletini, geçtiğimiz yıl Haziran ayında apartmanın giriş katındaki merdiven boşluğuna bıraktı. Ünlü oyuncu sabah bisikletin yerinde olmadığını fark etti.

Çakır, çalınan yeşil renkteki bisikleti için polis merkezine başvurarak şikayetçi oldu. Polisin ünlü oyuncunun evinin çevresindeki MOBESE görüntülerini incelendi. Bisitletin çalındıktan sonra katlanıp yüklendiği aracın plakası tespit edildi. Yapılan araştırma sonucu kısa sürede aracın sahibinin özel bir hastanede çalışan erkek hemşire U.K olduğu tespit edildi.

Adresinde bulunamayan ve o sırada Sakarya’da olduğu öğrenilen U.K. kendisini telefonla arayan polise suçunu itiraf etti.

BİSİKLETİ TESLİM ETTİ

Polis merkezine çağrılan U.K. 20 Eylül’de ifade verdi. U.K. ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

U.K. ifadesinde aracıyla gezerken bir apartmanın önünde kilitsiz bir şekilde durduğunu fark ettiğini söyleyip bisikletin üzerinde anahtarı da olduğunu görünce çalıştırıp arabanın yanına gittiğini, bisikleti katlayarak arabasının arka koltuğuna koyup Fatih’teki evine götürdüğünü anlattı.

Bir hafta sonra Sakarya’daki yazlık evine giderken de bisikleti götürüp 15 gün kullandığını belirten U.K’nin. “Pandemiden dolayı hastaneye gidemeyen hastalara evinde hizmet vermek için bisikleti kullanırım diye İstanbul’a geldim. Yaklaşık bir hafta söylediğim işlere gittim. Bisikleti çaldığımdan dolayı çok pişmanım. Nasıl böyle bir olaya karıştım hala anlamış değilim” dediği öğrenildi.

U.K.’den alınan bisiklet Deniz Çakır’a teslim edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. (DHA)

İlginizi ÇekebilirSavcılığa şikayet edilmişti… Deniz Çakır'dan açıklama geldiSavcılığa şikayet edilmişti… Deniz Çakır'dan açıklama geldiİlginizi ÇekebilirDünya turundaki Brezilyalı bisikletçi Beyşehir'deDünya turundaki Brezilyalı bisikletçi Beyşehir'de
Yayınlanma Tarihi:12:04,