Sözcü Plus Giriş

Erzincan’da 4.3 büyüklüğünde deprem… Son depremler

Erzincan'da 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD verilerine göre merkez üssü Erzincan'ın Kemah ilçesi olan depremin derinliği 15 kilometre olarak belirlendi. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Güncellenme: 09:21, 20/03/2021
Erzincan’da 4.3 büyüklüğünde deprem… Son depremler

AFAD verilerine göre saat 08:51'de Erzincan’ın Kemha ilçesinde 4.3 büyüklüğünde deprem yaşandı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü de depremin büyüklüğünü 4.3 olarak açıkladı. Yerin 15.25 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem kısa süreli hissedildi. Depremde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

İlginizi ÇekebilirFay hattı haritası: Fay hattı nerelerden geçiyor?Fay hattı haritası: Fay hattı nerelerden geçiyor?

 

İlginizi ÇekebilirNaci Görür açıklamasıyla korkuttu: 7 büyüklüğünde deprem bekliyoruzNaci Görür açıklamasıyla korkuttu: 7 büyüklüğünde deprem bekliyoruz
Yayınlanma Tarihi:09:01,