Sözcü Plus Giriş

Kısıtlama öncesi dehşete düşüren görüntü

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde kısıtlamasız cumartesi gününde adım kalacak yer kalmadı. Corona virüse rağmen adeta adım atılacak yerin kalmadığı caddede vatandaşlar tedbirlere aldırmadı.

Güncellenme: 20:59, 27/03/2021

İstanbul'da kısıtlamasız 4. Cumartesinin bitimine saatler kala Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde insan seli oluştu.

Corona virüsüne aldırmayan vatandaşlar mesafesiz bir şekilde, caddede ilerledi. Aşırı yoğunluğun oluştuğu caddede korona virüs tedbirleri hiçe sayıldı.

Caddede ilerleyen insanların büyük bir çoğunluğunun sosyal mesafeye dikkat etmediği görülürken, birçok kişinin de maske takmadığı gözlendi.

Yağışlı havanın ardından güzel havayı fırsat bulan vatandaşlar, cadde boyunca adeta insan seli oluşturdu. Kalabalık nedeniyle caddede adeta adım atacak yer kalmadı.

Kalabalık hakkında konuşan Murat Akdağ isimi esnaf, “Kaç gündür havalar soğuktu biliyorsunuz, malumunuz bugün havalar açtıktan sonra. Yarın da sokağa çıkma kısıtlaması var. Gördüğünüz gibi cadde insanları almıyor. Bunun için insanlar son dakikaya kadar bu anı değerlendirmek istiyor. Ama bu şekilde olmaması gerekiyor, insanların sosyal mesafesini koruyup tedbirli bir şekilde sokağa çıkması gerekiyor” dedi. İHA

İlginizi Çekebilirİzmir'de ürküten görüntüİzmir'de ürküten görüntüİlginizi ÇekebilirSon dakika... 27 Mart corona virüsü verileri açıklandı! İşte güncel tabloSon dakika... 27 Mart corona virüsü verileri açıklandı! İşte güncel tabloİlginizi ÇekebilirSon dakika... Bakan Fahrettin Koca: Aşı programında yeni gruba geçiyoruzSon dakika... Bakan Fahrettin Koca: Aşı programında yeni gruba geçiyoruz
Yayınlanma Tarihi:20:42,