Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vaka sayısı en çok artan illeri açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından vaka sayısı en çok artan ve azalan illeri açıkladı. Verilere göre son bir haftada Samsun, Kilis, Balıkesir, İstanbul ve Yalova vaka sayısı en çok artan iller oldu. Vaka sayısı çok azalan iller ise Sakarya, Ordu, Amasya, Rize ve Burdur...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vaka sayısı en çok artan illeri açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, vaka sayısı en çok artan illeri açıkladı.

Buna göre geçen haftaya göre 100 binde vaka sayısı en çok artan iller; Samsun, Kilis, Balıkesir, İstanbul ve Yalova, Iğdır, Konya, Kastamonu, Kayseri ve Çanakkale oldu.

Geçen Haftaya göre vaka sayısında en çok düşüş gören illerse Sakarya, Ordu, Amasya, Rize ve Burdur, Gümüşhane, Bitlis, Bartın, Siirt ve Artvin oldu.

BAKAN KOCA’DAN TEDBİR UYARISI

Sosyal medya hesabından verileri paylaşan Koca şu ifadeleri kullandı;

“Son hafta 100.000 nüfusta vaka görünme oranı en çok artan illerimiz: Samsun, Kilis, Balıkesir, İstanbul ve Yalova. En çok azalan illerimiz: Sakarya, Ordu, Amasya, Rize ve Burdur. Birlikte tedbirlere uyarak kontrollü normalleşmeye destek olalım.”

VAKA SAYISI EN ÇOK ARTAN İLLER

VAKA SAYISI EN ÇOK AZALAN İLLER

Vaka sayısı her geçen gün artıyor! 8 ilde karantina kararı İlginizi Çekebilir Vaka sayısı her geçen gün artıyor! 8 ilde karantina kararı Son dakika... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı! İşte il il haftalık vaka sayıları İlginizi Çekebilir Son dakika... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı! İşte il il haftalık vaka sayıları

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...