Gözü dönen saldırgan köpeği sopa ile dövdü

İstanbul Ataşehir’de bir şahıs tavuklarına saldırdığı gerekçesi ile sokak köpeğini sopayla vurarak acımasızca dövdü. Hayvanseverler tarafından veterinere götürülen köpeğin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Gözü dönen saldırgan köpeği sopa ile dövdü

Ataşehir’de bir vatandaş dün sabah saat 07.30 sıralarında tavuklarını yayılmaları için evinin yanındaki boş arsaya çıkarttı. Bu esnada sokakta bulunan köpek tavuklara saldırdı.

Bunun üzerine öfkelenen şahıs sopasını alarak köpeğin yanına gitti. Saldırgan şahıs bahçede sıkıştırdığı köpeği sopa ile öldüresiye dövdü. Köpek, kendisini bulan hayvanseverler tarafından veterinere götürüldü. Köpeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olaya şahitlik eden mahalle sakini, “Sabah uyuyordum, köpeğin bağırma sesleriyle uyandım ve cama çıktım. Baktığımda adamın köpeği sopayla dövdüğünü gördüm.

Adamın hızla vurmasından dolayı sopası karşı arsaya fırladı. Daha sonra adamın çocukları geldi adamı sakinleştirerek götürdü. Tavuklarını sabah erken saatte çıkardığı için köpekler iki tane tavuğunu yemiş ondan dolayı saldırmış” dedi. (İHA)

Anne köpeğe tecavüz iddiası hayvanseverleri ayağa kaldırdı İlginizi Çekebilir Anne köpeğe tecavüz iddiası hayvanseverleri ayağa kaldırdı Günlerdir aç olan anne köpek ve yavrularını asker böyle kurtardı İlginizi Çekebilir Günlerdir aç olan anne köpek ve yavrularını asker böyle kurtardı